Очисні споруди:
Фірма “Ремспецбуд”, на підставі авторського договору, володіє випробовуваною технологією очищення стічних вод польської фірми “Pro-Aqua”. Наша очисна споруда – один компактний об’єкт, який містить абсолютно все обладнання технологічної лінії (включаючи штучну річку), адміністративні приміщення, гаражі, майстерні тощо. Як результат, очисна споруда потребує дуже невеликої площі ділянки і повністю ізольований від навколишнього середовища.

Водопровід:
Монтаж водопроводу – необхідний при будівництві будь-якої будівлі житлового або  промислового призначення. Наші монтажники готові виконати роботи з прокладання водопровідних мереж як траншейним так і безтраншейним способами, з підключенням колодязів та колекторів – саме так, як передбачено проектом замовника.  Практика показала, що найбільш оптимальним на сьогоднішній день при будівництві зовнішніх водопроводів є використання труб ПНД (поліетилен низького тиску) марки поліетилену PE 100 як для питної, так і для технічної води.

Газопровід:
• будівництво зовнішніх газопроводів міст і населених пунктів, включаючи міжселищні газопроводи; 

• монтаж з’єднувальних частин та деталей; запірної арматура; 

• влаштування засобів захисту від корозії (пасивної, активної); 

• монтаж газорегуляторних пунктів. Фахівці нашої компанії виконають всю роботу з будівництва газопроводів всіх діаметрів “під ключ” з стальних або поліетиленових труб.

Каналізація:
При сучасному рівні цивілізації неможливо уявити собі будинок без системи каналізації. Прокладка каналізації – необхідна практично в будь-якій будівлі, де є інженерні комунікації. Компанія ТОВ “РЕМСПЕЦБУД”  здійснює монтажні роботи систем каналізації та водовідведення для промислових об’єктів і  житлових будівель. Також ми виконуємо монтаж, пусконалагоджувальні роботи очисних споруд, жиро уловлювачів українських та закордонних виробників.

Освітлення:
«ЄВРО 2012» і Компанія «РЕМСПЕЦБУД» стали невід’ємними одне для одного. Оскільки наша організація брала безпосередню участь у реконструкції всіх електричних мереж в злітно-посадкової смуги аеропорту «Львів», а також відновлення освітлення , водопроводу, ливневої ,дринажної систем по вул.Кульпарківська. Ці об’єкти були одними із ключових до підготовки                 «ЄВРО 2012», і з якими компанія «РЕМСПЕЦБУД» впоралась в найкоротші терміни з гарантією якості.

Ремонтно-будівельні роботи:
ТОВ «РЕМСПЕЦБУД» займається будівництвом об’єктів, реконструкцією будівель, а також виконує безліч додаткових оздоблювальних і ремонтних робіт, як в громадських, так і в житлових будівлях і приміщеннях будь-якого типу складності. Сюди також входять капітальний, оздоблювальний і косметичний ремонти квартир, офісів та котеджів.

Вироблення ПКД:
– Пояснювальна записка;
– Генплан;
– Технологія виробництва;
– Архітектурно-будівельні
рішення;
– Водопровід і каналізація;
– Опалення і вентиляція;
– Електротехнічні рішення;
– Зовнішні мережі і
водопостачання;

– Електропостачання;
– Автоматизація виробничих
процесів;
– Блискавкозахист;
– Пожежна сигналізація;
– Інженерно-технічні заходи
цивільного захисту;
– Оцінка впливів на навколишнє
середовище;
– Проект організації будівництва;
– Кошторисна документація.

ГНБ (Горизонтально-направлене буріння):
ТОВ «РЕМСПЕЦБУД» більше десяти років при будівництві трубопроводів інженерних мереж (водопроводи, газопроводи, каналізація) і кабельних ліній зв’язку та електропостачання успішно застосовує сучасні безтраншейні технології по всій території України, в тому числі, – метод горизонтально-направленого буріння.